HAKKIMIZDA

İnşaat Sektörünün Deneyimli Kuruluşlarından Olan Gömme Rezervuar TESİSAT Firması Yaklaşık Çeyrek Asırlık Bir Tecrübe Ve Deneyime Sahiptir. 1998’li Yıllarda Yıldız Yapı Adı Altında Faaliyetlerine Başlayan Firmamız Dinamik Ve Yenilikçi Bir Yapılanmanın Da Beraberinde Kurucumuz Eyüp Yıldız ’İn Yönetiminde Gömme Rezervuar Tesisat Firması Adını Alarak Sektörde Var Olmaya Devam Etmiştir.

Kurulduğu Yıllarda Dönemin İhtiyaçlarına Uygun Konut Tadilat Projeleri, Ofis Tadilat, Onarım, Restorasyon Ve Genel Dekorasyon Alanlarında Faaliyet Gösteren Firmamız, İlerleyen Yıllarda Tadilat Başarısını Başarısı Nı Tecrübeli Ve Gelişen Ekibi İle Daire, Ofis, İşyeri, Fabrika, Villa Tadilat İnşaatları Başta Olmak Üzere Birçok Alanda Kendini Göstermiştir.

Modern Yaşamın Gereği Olarak Gelişen Teknolojiye Uygun Yenilikçi Çözümler Üretmeyi Hedefleyen Firmamız, Tecrübeli Bir Yönetici Ekibin Liderliğinde Genç Ve Dinamik Bir Servis Yapılanmasıyla, Her Yeni Projede Bir Adım İleri Gitmeyi Kendine İlke Edinmiştir.

Misyonumuz & Vizyonumuz:

Dekorasyon İnşaat Gibi Kalıcı Değerler Üretme Sorumluluğunun Bilincinde Olan Firmamız Kurulduğu İlk Günden Bu Yana  Güven İnşaat Etmeyi Kendine İlke Edinmiş, Kalite Ve Estetiği De Güven Yapı Taşları Üzerine Oturtmayı Başarmıştır. Her Geçen Gün Büyüyen Kadrosuyla  Ve Değişmeyen Kalite Anlayışıyla Kurulduğu  Günden Bu Yana Sayısız Tadilat Projelerine İmza Atmıştır.

 Değerlerimiz:
Gömme Rezervuar Tesisat Geçmişten Günümüze Tüm Faaliyetlerinde,

Uzman, Yenilikçi Ve Lider Ruhlu.

İnsana Ve Çevreye Saygılı.

Estetik Ve Tekniği Buluşturan.

İş Sağlığı Ve Güvenliğine Duyarlı Olmayı Kendine Amaç Edinmiş Ve Bu Değerlere Bağlı Kalmıştır.

Şirketimizin Amaç Ve Konuları:

Şirketin Başlıca Amaç Konusu Şunlardır:

A- Her Türlü İnşaat Taahhüt İşleri; Konut, İşyeri, Ticarethane İnşaatlarını Tadilat Dekorasyon Yapmak.

B- Şehir İçinde Ve Şehir Dışında Her Türlü Resmi Ve Özel Sektöre Ait İnşaat Taahhüt Ve Dekorasyon İşlerini Yapmak Ve Müstakil Konut, İş Yerleri, Fabrikalar, Tadilat Dekorasyon Yapmaktadır.

C- İstanbul Sınırları İçinde Veya Yabancı İstanbul Dışında, Resmi Ve Özel Kurum Ve Kuruluşları Tarafından Kapalı Zarf, Açık Arttırma, Eksiltme, Teklif Alma Ve Pazarlık Usulü İle İhaleye  Çıkarılacak Her Türlü Küçük Ve Büyük Yapıların Her Türlü İnşaat Ve Dekorasyon İşlerini Anahtar Teslimi Taahhüt Etmektedir.

D- Her Türlü Havuz İnşaatı Ve Arıtma İşlemleri Yapmak.

 F- Her Türlü Dekorasyon İşleri, Tamirat Ve Boya İşleri Yapmak.

 G-  Her Türlü Mimarlık Hizmetleri Vermek, Şehir Ve İmar Planları Hazırlamak, Uygulamalarını Yapmak.

 H- Her Türlü Mühendislik Hizmetleri Vermek, Proje Ve Uygulamalarını Yaptırmak.

 İ- Dekorasyonla İlgili, Boya, Parke Ve Cam, Cila, Duvar Kağıdı, Halıfleks, Asma Tavan, Kartonpiyer, Fayans Kalebodur, Su Ve Elektrik Tesisatı, Çatı Tadilat İşleri Yapmak.

 J- Konusuyla İlgili Her Türlü Dengeleme, Hesaplama, Yazım Ve Çizim İşlerinin Yaptırılması.

İnşaat Sektörünün Deneyimli Kuruluşlarından Olan Gömme Rezervuar TESİSAT Firması Yaklaşık Çeyrek Asırlık Bir Tecrübe Ve Deneyime Sahiptir. 1998’li Yıllarda Yıldız Yapı Adı Altında Faaliyetlerine Başlayan Firmamız Dinamik Ve Yenilikçi Bir Yapılanmanın Da Beraberinde Kurucumuz Eyüp Yıldız ’İn Yönetiminde Gömme Rezervuar Tesisat olarak sizde yerli tüketicilerimize usta anlayışını perakende lendirmek amaçlı ACİL USTA SERVİSİ ve ÖZELTAMİR SERVİSİ ni kurmuştur Sektörde Var Olmaya Devam Etmiştir.

www.acilustaservisi.com

http://www.hometadilat.com/

http://ayyildizyapitesisat.com/

http://www.ozeltamirservisi.com/index.php/en/

Her Model Vitra Gömme Rezervuar Tamiri İçin Size Bir Telefon Kadar Yakınız. Orijinal Parça Profesyonel İşçilik Ve Uygun Fiyatlarımızla Sizlere Vitra Markalarında Özel Servis Hizmeti Veriyoruz.

İstanbul  Ve Birçok İlçelerinde Hizmet Vermektedir Aklınızdaki Tamirci İmajını Unutun! Bugüne Kadar Tamircilerle Yaşamış Olduğunuz Tüm Sıkıntıları Tamamen Geride Bırakacak, Eviniz Ve İş Yerinizin Tüm Tamir Ve Tadilat İhtiyaçlarını Tek Bir Firma İle Profesyonel Düzeyde Çözebileceksiniz. Artık Eğitimli, Güvenilir, Müşteri Memnuniyetini En Ön Planda Tutan, Zamanında Gelen, İşinin Ehli, Güvenlik Soruşturması Yapılmış, Yapılacak İşi İstediğiniz Gibi Yaptığı Gibi, Fahiş Fiyatlar Da Talep Etmeyen, Fiyat Politikası Belirli, Aradığınız Zaman Ulaşabileceğiniz, Üniformalı Ve Üstü Başı Temiz, İşini Temiz Ve Tertipli Yapan, İş Yaparken Evinizi Batırmayan, Evinizin İşini Yarım Bırakıp Başka Müşterilere Gitmeyen, Şikâyetlerinizle İlgilenen Ve Büyük Önem Veren Tamirciler Var. www.acilustaservisi.comTamirciliğin Kurallarını Yeniden Yazarak  Tamircilik İşinin İmajını Tamamen Değiştiriyor!

Musluk Tamiri, Gömme Rezervuar Elektrik Problemleri, Marangozluk İşleri, Plazma TV Montajı, Lamba Takmak, Perde Asmak, Korniş Takmak, Fayans Yapıştırmak, Bahçe İşleri, Duş Kabini, PVC Pencere Tamiri Ve Evinizin Komple Tadilatı Da Dahil Her Türlü Tamir, Bakım, Montaj, Tadilat Ve Benzeri İşleriniz İçin Bizi Çağırabilirsiniz. Biz Bütün Bu İşler İçin Tecrübeli Ustaları Sizin İçin İşe Aldık Ve Eğittik. Hatta Evinizde Veya Büronuzdaki Herhangi Bir İşi Yaparken Bir Yardımcıya İhtiyacınız Olursa, Hemen Bir Yardımcı Da Gönderebiliriz, Gazete İlanlarından, Dükkânının Önünden Geçerken Görüp Tesadüfen Bulduğunuz Veya Bir Yerlerde Tanıştığınız, Tamirci Olduğunu Söyleyen Kişinin Evinizi Yıkıp Döküp Pisletmeyeceğini Umarsınız. İşinin Ustası Olup Olmadığından, Hırsız Veya Sabıkalı Olup Olmadığından Hiç Bahsetmiyoruz Bile!… Evinizle İlgili Böyle Bir Risk, “Bekleyip Görelim” Denebilecek Cinsten Bir Risk Değildir. Bu Riske Girmek Yerine, Markalaşmış, Profesyonel Bir Büyük Firmadan Hizmet Alabilirsiniz. Hem De Çok Uygun Fiyatlara!… Evinize Gelen Tamirci, Tesisatçı, Marangoz, Boyacı, Vb. Kişileri Evinize Almadan Önce, Haklarında Ciddi Bir Güvenlik Soruşturması Yapıp, Sabıka Kaydını Ve İkametgah Belgelerini Kontrol Edip Ondan Sonra İçeriye Alabilseniz Ne Kadar İyi Olurdu Değil Mi? Acil Usta Servisi.Com, Çalışanlarının Hepsi İçin Güvenlik Soruşturması Yapmakta Ve Referansla İşe Almaktadır. www.acilustaservisi.com Un Çalışanlarına Güvenebilir, Gönül Rahatlığıyla Evinize Alabilirsiniz. Evinize Kimi Aldığınızı Bilmeniz İçin, Çalışanlarımızın Hepsi ACİL USTA SERVİSİ. Com’ Un Üniformasıyla Ve Söz Verdiğimiz Saatte Gelir.

www.acilustaservisi.com Evinizdeki Ve İşyerinizdeki Küçük Tesisat Ve Tamir İşlerinize Büyük Önem Veren Bir Firmadır.

 

Bize Ulaşın